Weź udział w narodowej modlitwie za życie dzieci nienarodzonych - modlitewnym owocu filmu “Nieplanowane”

Film “Nieplanowane” zrodził tak nieprawdopodobną liczbę pozytywnych skutków, że nie sposób ich policzyć. Najważniejsze jest to, że tysiące kobiet rezygnuje z aborcji i wzrasta świadomość pro-life.


Abby Johnson, bohaterka “Nieplanowane” mówi, że: “modlitwa to najbardziej skuteczne narzędzie w walce o ochronę życia”


W jednej ze scen filmu Abby przyznaje, że według poufnych danych klinik aborcyjnych akcje modlitewne za życie nienarodzonych potrafią odwieść od zamiaru aborcji nawet 75 procent kobiet.

Co możesz zrobić?

Módl się

Rozpocznij 280 dni modlitwy za życie zagrożone. Pokaż, że nie jesteś obojętny.
Módl się 280 dni, bo tyle trwa życie dziecka pod sercem matki.

Zapraszamy! Dołącz do Duchowej Adopcji.  

Kup modlitewnik “Nieplanowane”

Inspiracji do modlitwy możesz szukać w modlitewniku “Nieplanowane”. Powstał on jako owoc duchowy filmu. Będąc pod jego wrażeniem, wielu widzów pytało, co dalej można zrobić dla sprawy życia. Modlitewnik Nieplanowane jest najlepszą odpowiedzią na to pytanie.


Do stworzenia modlitewnika zostało zaproszonych 14 niezwykłych autorów: dziennikarzy, kapłanów, publicystów, działaczy organizacji katolickich. Wszystkich ich łączy fakt angażowania się w ratowanie życia nienarodzonych, nieplanowanych i niechcianych dzieci, które już w łonie matki są narażone na uśmiercenie.


Każdy z autorów napisał rozważania różańcowe, co łącznie zaowocowało stworzeniem pojednym rozważaniu do codziennej modlitwy o jedno konkretne życie przez okres 280 dni.Modląc się w ten sposób, każdego dnia otaczamy modlitewną opieką rozwijające się życie – aż do chwili urodzenia.

Zamów:

A jeśli sam nie masz możliwości rozdać modlitewnika kolejnym osobom, które zaprosisz do modlitwy, to:

Wspieraj Fundację “Jeden z Nas”,
która organizuje akcję rozdawania modlitewnika

Fundacja “Jeden z Nas” podjęła się niezwykłego zadania:
dotarcia do wszystkich miejsc w Polsce, gdzie znajdują się osoby chcące podjąć krucjatę modlitewną oraz osoby, które poszukują pomocy w związku z nowopoczętym życiem.

Fundacja chce dotrzeć do domów samotnych matek, na pogotowia opiekuńcze/kryzysowe, do poradni rodzinnych, oraz do wspólnot kościelnych, którym bliski jest temat Duchowej Adopcji. A wszystko po to, by zmobilizować możliwie największe duchowe wsparcie dla dziejących się na naszych oczach dyskusji w sprawie życia i aborcji.

Jeśli nie masz możliwości zrobić tego samemu- wesprzyj fundację.

100% zebranej kwoty zostanie przeznaczone na rozdawanie modlitewnika “Nieplanowane”.

Aby wesprzeć akcję dokonaj wpłaty na konto:
70 1440 1387 0000 0000 1634 6101
Fundacja JEDEN Z NAS
ul. Bernardyńska 3/55a, 31-069 Kraków
Z dopiskiem "Nieplanowane + email Darczyńcy"

Abby Johnson

“My, katolicy na całym świecie potrzebujemy teraz silnej Polski”

Właśnie dlatego wszystkich, którzy po seansie filmu Nieplanowane mają potrzebę działania na rzecz życia, gorąco zachęcamy do włączenia się w tę swoistą krucjatę modlitewną.

Inicjatywę wspiera

Fundacja Jeden z Nas

Duchowa Adopcja

Stowarzyszenie Rafael

PARTNERZY